1500W لازېرلىق كەپشەرلەش ماشىنىسى قولدا ئىشلىتىلىدىغان لازېرلىق كەپشەرلەش ئۈسكۈنىسى HT-LS1500 سۇ بىلەن سوۋۇتۇش
بۇ لىتىي باتارېيەسى قولدا ئىشلىتىلىدىغان ئالاھىدە گالۋانومېتىر تىپلىق لازېرلىق كەپشەرلەش ماشىنىسى بولۇپ، 0.3mm-2.5mm مىس/ئاليۇمىن كەپشەرلەشنى قوللايدۇ. ئاساسلىق ئىشلىتىلىش دائىرىسى: نۇقتىلىق كەپشەرلەش/تۇتقا كەپشەرلەش/ئۈستىگە كەپشەرلەش/مۆھۈرلەش ئارقىلىق كەپشەرلەش. ئۇ LiFePO4 باتارېيە تۈۋرۈكلىرىنى، سىلىندىر شەكىللىك باتارېيەنى كەپشەرلەپ، ئاليۇمىن تاختىنى LiFePO4 باتارېيەسىگە، مىس تاختىنى مىس ئېلېكترودقا قاتارلىقلارنى كەپشەرلىيەلەيدۇ.
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
مەھسۇلات بەلگىلىرى
تېخنىكىلىق ئۆلچەملەر
قولدا ئىشلىتىلىدىغان كەپشەرلەش مىلتىقى مودېلى 2000W(HT-LS2000)
قولدا ئىشلىتىلىدىغان كەپشەرلەش مىلتىقى مودېلى 3000W(HT-LS3000)
مەھسۇلات ئۇچۇرى
ماركا نامى HeltecBMS
مەھسۇلات نامى قولدا ئىشلىتىلىدىغان گالۋانومېتىر تىپلىق لازېرلىق كەپشەرلەش ماشىنىسى
كېلىپ چىقىشى جۇڭگو چوڭ قۇرۇقلۇقى
كاپالەت بىر يىل
MOQ 1 پارچە
قوللىنىش
ئېلېكترلىك ماشىنا (ئاليۇمىن قېپى ماتېرىيالى)؛
يېڭى ئېلېكتر ماشىنىسىنىڭ باتارېيەسى؛
باتارېيە قېپى.
تەمىنلەش توك بېسىمى AC220V±10%
چىقىرىش قۇۋۋىتى 1500W
سوۋۇتۇش سىستېمىسى سۇ سوۋۇتۇش
چوڭلۇقى 91*50*70cm
توك سەرپىياتى <6 كىلوۋات
лазер толқын диапазоны 1070±10mm